44.günü numune hastanesinde yapilan test.anti hcv elisa negatif.hbsag elisa negatif.anti hiv elisa negatif.

Şüpheli ilişikinin 44.günü numune hastanesinde yapilan test.anti hcv elisa negatif.hbsag elisa negatif.anti hiv elisa negatif. Bir daha test yaptırmama gerek var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok, içiniz rahat olsun.