1 yıldır sürekli yeşil küsüyorum hangi hastaneye gitsem tahlil yaptrsam gastrit diyolar s

1 yıldır sürekli yeşil küsüyorum hangi hastaneye gitsem tahlil yaptrsam gastrit diyolar surekli kilo veriyorum brni halsizlestryor bir an önce iyileşmek istiyorum lütfen yardım

Tahlil.com Cevabı : Gastroenteroloji bölümüne başvurup detaylı muayene olmanız ve tahlil yaptırmanız uygun bir çözüm olacaktır.