Erkek arkadaşımla her öpüşüp beraber olduğumuzda bende hemen 2. günü dudaklarımda uçuklar çıkıyor

Erkek arkadaşımla her öpüşüp beraber olduğumuzda bende hemen 2. günü dudaklarımda uçuklar çıkıyor ama onda böyle bir problem yok sorun acaba bendemi anlayamadım hangi bölüme gidip yardım almalıyım

Tahlil.com Cevabı : Cildiye bölümüne muayene için başvurabilrsiniz.