10 gün gecikmeli adet gördüm zaten düzensizdi hiç bir belirti yok hamilemiyim? idrar tesleri negatif

Ağustosda erkek arkadaşımla bir yakınlaşma oldu içeri boşalma olmadı ama zevk suyundan şüphelemiyoruz eylül ayında 2 gün erken ekim ayında 10 gün gecikmeli adet gördüm zaten düzensizdi hiç bir belirti yok hamilemiyim idrar tesleri negatif

Tahlil.com Cevabı : Hamile olup olmadığınızı anlamak için kan testi kesin sonuç verecektir.Ancak 10 gün gecikmeli yaptırdığınız idrar testinde çıkan sonuç ta doğruluk payı vardır.