gebelik için kan verdim değeri 1.7 çıktı doktor hamile değilsin dedi yanılma yoktur degilmi?

Hocam yardım edin lütfen 2 ay önce adetimin son günü korunarak arkadan ilişkiye girdim 2 ay sonra ultrasona gittim ve gebelik için kan verdim değeri 1.7 çıktı doktor hamile değilsin dedi yanılma yoktur demi

Tahlil.com Cevabı : Kan sonuçlarında yanıma olaması mümkün  olamaz. Bu sonuca görede hamile değilsiniz.