11 mayısta adet oldum ve 21 mayısta cinsel birliktelik yaşadım korunmuyorum.

11 mayısta adet oldum ve 21 mayısta cinsel birliktelik yaşadım korunmuyorum. 4 haziranda kan geldi ve adet oldum sandım fakat ilk günden sonra kanama hiç olmadı yani 2 saat sürdü toplamda. antibiyotik kullanıyorum. hamilelikle ilgisi olabilir mi yoksa nedir?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme olabilir. test yapmanızı öneririz..