12 gündür adet görüyorum 6 gün erken oldum ve çamurumsuydu sonra doktora gittim ultrasonla baktı ?

12 gündür adet görüyorum 6 gün erken oldum ve çamurumsuydu sonra doktora gittim ultrasonla baktı herşey normal dedi doğum kontrol hapı verdi kullandım kanama şekli normale döndü ama bitmedi bugün 12. gün ve rengi yine koyu kahve olmaya başladı. Acaba sorun ne olabilir ?

Tahlil.com Cevabı : Durumunuz olağan değil, bir kadın doğum uzmanınca yeniden muayene edilmenizde yarar var