12 gündür adet görüyorum basta kahverenk geldi sonra kirmizi ara ara kahve renk simdi yine kirmizi

Merhaba 12 gündür adet görüyorum basta kahverenk geldi sonra kirmizi ara ara kahve renk simdi yine kirmizi bunun sebebi nedir normalmidir? bi hastalik belirtisimi?

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar uzun adet görmeniz kesinlikle normal değil.Smear testi ve bazı hormonal testler yapılabilir, jinekolojik muayeneye ihtiyaç olabilir.Kadın doğum doktoruna başvurmalısınız.