Merhaba hocam ben her ay düzensiz adetlere giriyorum(benim adetlerim 30 günde birdir) bazen 15 günde bir bazende 13 günde bir

Merhaba hocam ben her ay düzensiz adetlere giriyorum(benim adetlerim 30 günde birdir) bazen 15 günde bir bazende 13 günde bir 10 aylık evliyim hamile kalmayı çok istiyorum yardımcı olabilir misiniz...

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliği hormonal bir hastalık veya jinekolojik bir sorunun habercisi olabilir.Gebelik yönünden de istenen bir durum değildir.Bu durumda bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızda yarar vardır.