Ben hep hastalanmaktayım bunun sebebi nedir?Ayrıyetten hep bağırsaklarımda sorun oluyor

Tahlil.com Cevabı : Bunun için tercihen bir dahiliye uzmanına başvurup muayene olmalı ve gereken tahlilleri yaptırmalısınız.Devamlı barsak sorunu yaşıyorsanız da bir gastroenteroloji uzmanına başvurmanızda yarar var.