13 yıldır hepatit b var bende . En son sonuç aşağıda, yorumlarsanız çok sevineceğim.

hocam iyi günler; 13 yıldır hepatit b var bende . En son sonuç aşağıda, yorumlarsanız çok sevineceğim... HBV-DNA (KANTITATIF) * en son değeri 3060 IU/ml NEGATİF { mart 94074 } {> ocak 1000000000

Tahlil.com Cevabı :  HBV DNA değerlerinizde düşme var. Bu iyi bir gelişme, kontrollerinizi aksatmayın.