6 ay önceki tahlillerimin sonuçları HBV-DNA 5300/ml ve karaciğer ultrasonunda hiç birşey çıkmamıştı?

Merhabalar,6 ay önceki tahlillerimin sonuçlarıHBV-DNA 5300/mlve karaciğer ultrasonunda hiç birşey çıkmamıştı.6 ay sonraki değerlerimHBV-DNA 16500/mlALT --> 34AST --> 46Sonuçlarımı yorumlamanızı rica ederim.Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : HBV DNA testiniz pozitif, hepetit b enfeksiyonu geçirdiğiniz anlaşılıyor