1,5 aydır ağız kuruluğu var. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar, 48 yaşında bir bayanım yaklaşık 1,5 aydır ağız kuruluğum var birden fazla doktora gittim testler yapıldı ama sonuç hala yok ve ağız kuruluğum devam ediyor arada gözde batmada oluyor. Yardımcı olabilir misiniz

Tahlil.com Cevabı : Gözde batma ve ağız kuruluğu var ise romatoloji bölümüne başvurmalısınız..