Hamilelik olma ihtimali varmı?

6 gebelik kaybım ve kan pıhtılaşması tanısı koyuldu.Şuan özel bir muayananede ilaç tedavisi görüyorum.Gebe olduğum an iğneye başlanacak.Sat 9 OCAK..BEN BUGÜN YANİ 7 şubatta kan testi yaptırdım.Sonuç 2,04 çıktı.Hamilelik olma ihtimali varmı ilk ilişkim 25 ocakta oldu eşimle..testi tekrar edeyimmi ?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatiftir, testi 4-5 gün sonra tekrar edebilirsiniz..