15 günlük aşamada idrarımdaki iltihap bebeğeme zarar verirmi hocam

merhabalar hocam 7 haftalık hamileyim idrarimde iltihap çıktı doktorum bol bol su içmememi söyledi 15 gün sonra tekrar tahlil yaptıracam geçmezse eger iğne kullanman gerek dedi bu 15 günlük aşamada idrarımdaki iltihap bebeğeme zarar verirmi hocam

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyonun düzeyi konusunda bilgimiz olmadığından yorum yapamıyoruz, ancak ileri düzeyde olsaidi doktorunuz zaten tedavi verirdi..