Merhaba. 8 aylık ikiz erkek bebeklerim var oturamıyorlar, Bir sorun var mıdır?

Merhaba. 8 aylık ikiz erkek bebeklerim var.33 haftalık doğdular.biri 69 cm 7 kilo. diğeri 70 cm 7.5 kilo. kiloları ve boyları normal mi? bir de ikisi de henüz oturamıyorlar.Bir sorun var mı dır? Saygılarımla.

Tahlil.com Cevabı : 8 aylık bebekte motor gelişimin muayene edilerek karar verilmesi gereklidir..