Doktorum enfeksyon var dedi duraprox yzdı tahlil doğru mudur?

hocam gece yatarken kalp çarpıntısı olur gbi bişeyler oluyodu kalbimin hzlı attığını hissdiyordm terleme gelyiordu sol kolumda uyuşma oluyodu kan tahlili yaptırdm kan tahlillerinde dktor kalbin iyi kanında sorun yok kanszlık yok pıhtılaşma yok ama enfeksyon var dedi duraprox yzdı tahlil doğrumudur

Tahlil.com Cevabı : Sadece şikayetleriniz ile verilen tedavi hakkında yorum yapılamaz, doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye edebiliriz..