15 yaşında erkeğim saçlarım dökülüyor.Hangi doktora gitmeliyim?

 Selam ben 15 yaşında erkeğim şaçlarım 12-13 yaşları arasında döküldü o dönemler düzensiz besleniyordum ve stress bir hayatım vardı minoxil kullandım forte %5 lik şaçlarım çıktı ama tekrar döküldü şimdi ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar erken dökülmesi kesinlikle normal değil, daha yaşın çok küçük. Tercihen bir üniversite hastanesinin çocuk endokrinolojisi bölümüne başvurman uygun gözüküyor, daha sonra cildiye bölümüne de başvurabilirsin.Bunun nedenine yönelik ileri tahliller yapılmalı.Geçmiş olsun.