İç çamaşırımda çok az bir miktarda kan gördüm

Mrb hocam 19 yaşınds bi kızım. sevgilimle yaklaşık bir ay önce felan seviştim beni tatmin etmek için elini pantalonum varken vajınama soktu eve gittiğimde iç çamaşırıda çok az bi miktarda kan gördüm kızlığım bozuk olabilri mi? veya başka bi hasar?

Tahlil.com Cevabı : Az da olsa böyle bir ihtimal var. Bir kadın doğum uzmanına muayene olmadan birşey söylememiz mümkün değil.