15 yaşındayım bu gün yaptırdığım testlerde alkalen fosfataz 280 çıkmış acaba yüksek çıkması normalmi öğrenebilirmiyim?

merhabalar ben burak 15 yaşındayım bu gün yaptırdığım testlerde alkalen fosfataz 280 çıkmış acaba yüksek çıkması normalmi öğrenebilirmiyim yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : Burak şu anda büyüme ve ergenlik dönemindesin yaşına göre sonucun normal için rahat olsun