Alt:129 ast:53 ggt:210 alkalen fosfataz:229 aso:282 ayrıca çok fazla 3 gündür kaşıntım var.

alt:129 ast:53 ggt:210 alkalen fosfataz:229 aso:282 ayrıca çok fazla 3 gündür kaşıntım var. bir düğün yemeğinden sonra birden kaşınmaya başladım. mayonezli rus salatası ve biftek yemiştim.2 gün sonraki tahlillerim bunlar. kc usg çektirmelimiyim yoksa diprospan iğne oldum. kaşıntım biraz azaldı

Tahlil.com Cevabı : ALT ve AST değerleriniz yüksek. Bir gastroenteroloji uzmanına muayene olmalısınız. O da muhtemelen sizden öncelikle bir batın USG isteyecektir.