1,5 yıllık evliyim çocuk istiyoruz doktora gittik esimin tahliller söyle volume(ml) 3.60 normal 1.5 pH 7.40 normal >=7.2 ?

 1,5 yıllık evliyim çocuk istiyoruz doktora gittik esimin tahliller söyle volume(ml) 3.60 normal 1.5 pH 7.40 normal >=7.2 total motility(%) 38.46 abnormal 40 progressive motility(%) 29.46 abnormal 32 concentration 60.39 normal 15 (mill/ml) bu tahliller görede proxeed diye bi ilac verdi bu sonuclara göre cocugumuz olmazmı

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz sperm tahlili sonuçları detaylı değil.Bu verilerle sağlıklı bir değerlendirme yapılamaz