16 yaşındayım sevgilimle ters ilişkiye girdik girdiğim ay adet oldum fakat diğer ay ilişkiye girmedik ?

16 yaşındayım sevgilimle ters ilişkiye girdik girdiğim ay adet oldum fakat diğer ay ilişkiye girmedik sadece ağızdan ilişki yaptık bende yuttum ve bu ay olmadım bugün 13 ü ayın tam iki ay geçti test yaptım tek çizgi negatif çıktı hamile kalma gibi bir durumum var mıdır sizce?

Tahlil.com Cevabı : Canım benim daha çok erken bu kadar yoğun cinsel yaşam için bence acele etmemelisin. ağızdan ve an*l ilişkilerde hamilelik riski yoktur.