Sevgilimle sürtünme yoluyla birbirimizi orgazm ettik sevgilimde koruma vardı düzensiz adet görüyorum 03.04.14 adet günümdü ?

Sevgilimle sürtünme yoluyla birbirimizi orgazm ettik sevgilimde koruma vardı düzensiz adet görüyorum 03.04.14 adet günümdü bu zaman oldu hala adet falan olmadım bundan 2 ay önce sürtünmeyle yine birbirimizi orgazm etmiştik korunmasız ondan sonra bir adet oldum ama bu ay olmadım sizce hamile

Tahlil.com Cevabı : Korunma demekle neyi kastettiğinizi anlamadık ama boşalma olmadı ise hamilelik riski yoktur..