Cinsel organımdan zevk suyu geldi sadece bir damla. kesinlikle boşalma olmadı. O bir damlacık zevk suyunu temizledim elbisemle.

Cinsel organımdan zevk suyu geldi sadece bir damla. kesinlikle boşalma olmadı. o bir damlacık zevk suyunu temizledim elbisemle. elim kurudu. sonra elimle kız arkadaşımın vajinanın sadece üst kısmına dokundum. kesinlikle vajina deliğine dokunmadım. nolur yardım edin. hamile riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Endişe etmeyin. Bu durumda hamilelik riskin yok.