16yasndaym ve son 3 aydir surekli dengesizlik ve basagrilarm var ve son gunlerde kulagimda'da agri ve cinlama hisediyorum

 16yasndaym ve son 3 aydir surekli dengesizlik ve basagrilarm var ve son gunlerde kulagimda'da agri ve cinlama hisediyorum ,kalbim ve sol kolumda slkca agri ve uyusma oluyor. ve en buyuk sikayetm nefesdarligi ve agresiflik.Sizce bunlar neyin belirtilri ve nereye basvusmaliym?cvbnz icn tsklr

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle KBB ve gerekirse de nöroloji bölümlerine başvurmanız gerekiyor.