iki yildir basagrilarim var ama son 2aydir cok sidetli olmaya basladi ve uzerimde surekli yorgunluk,dengeszlk bulanik gorme ve bazen kulak agrisi var

 16 yasindaym ve yaklasik iki yildir basagrilarim var ama son 2aydir cok sidetli olmaya basladi ve uzerimde surekli yorgunluk,dengeszlk bulanik gorme ve bazen kulak agrisi var mideme sancili agrilar geliyor ama cabuk geciyor ve en onemlsi kalp agrisi ve nefes darligi,szce nelerin belrtileri?.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle ööroloji bölümüne başvurun, daha sonra dahiliye ve kardiyoloji bölümlerine de gitmenizde yarar var.