basim cok sidetli basimagriyor yaklsk 2yildir.ve surekli basim donuyor.uzun zamandur yemek iyemiyorum ne yesem cikartiyorum.nefesim daraligyor surekli sinirliyi

Selam efendim,bana niye cevab vermiyorsunz, kac gundur sabirsizlikla bekliyorum mağızdanim cok bozuk,yinede yazyrm.basim cok sidetli basimagriyor yaklsk 2yildir.ve surekli basim donuyor.uzun zamandur yemek iyemiyorum ne yesem cikartiyorum.nefesim daraligyor surekli sinirliyim ve herkeze zarar veriyorum

Tahlil.com Cevabı : Sitemize her gün yüzlerce soru geliyor ve belirli bir sıraya göre sorulara cevap veriliyor.Şikayetleriniz için öncelikle nöroloji ve kulak burun boğaz uzmanlarına başvurmanızda yarar var.