17 yasında düzenli adet gören biriyim sevgilimle 11 gün önce ağızdan ilişki yaptık

düzenli adet gören biriyim sevgilimle 1 1gün önce ağızdan ilişki yaptık ikimzn elnede zevk suyu ve sperm bulastı 10dk kadar snra unutup vajinama dokundu adetim 28inde gelecekti ama bugun 5.gn oldu ve beyaz akıntım var sadece sisknlik hissediyrum arasırada hafif agrıyo karnm szce gebemym?

Tahlil.com Cevabı :

Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.Çoğunlukla erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan zaman zaman böyle çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Size önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız.Hamilelik nasıl olur, hangi durumlarda ise hamilelik olmaz?