1bucuk yıllık evliyim ve bebegimiz olmuyo sperm hormon ve hsg bi sorun yok

1bucuk yıllık evliyim ve bebegimiz olmuyo sperm hormon ve hsg bi sorun yok yumurta takibine basladik adetimin 12. Günü yumurta 19.7 idi ertesi gün gittim yumurta catlamis bu ay erken ve düzensizi adet geçirdim adetin 12. günü yine gideceğim ilacta vermiyo daha kac ay sürecek böyle sonrası ne yapar?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun tedavi yöntemi hakkında yorum yapamıyoruz, doktorunuzla konuşmalısınız..