17 yasindayim erkeğim bundan 3 -4 ay önce bosalacakken geciktirdim beklettim ve sonra banyoda bosaldim. Boşandıktan sonra sağ yumurtaligim 2-3 hafta ağrıdı

17 yasindayim erkeğim bundan 3 -4 ay önce bosalacakken geciktirdim beklettim ve sonra banyoda bosaldim. Boşandıktan sonra sağ yumurtaligim 2-3 hafta ağrıdı şimdi de ondan beri bosalirken spermin fazla büyümüyor ve çabuk boşalma oluyor bi kaç kere rüyada erotik rüyadan bosaldim şimdi de 4 gündür çok çabuk işiyesimgeliyor damla damla bakxer a damlamiş ne yapmalıyım kan yok idrarda. Tessekkurler

Tahlil.com Cevabı : Ürolojiden uzman bir hekime görünmenizde fayda var.