Geçen bayramdan önce adet oldum ve adetin bittikten sonra sevgilimle ilişkiye girdik ama o içime boşalmadı

Geçen bayramdan önce adet oldum ve adetin bittikten sonra sevgilimle ilişkiye girdik ama o içime boşalmadı bundan öncede yapmıştık fakat adetimin geciktigini düşünüyorum yani pek emin değilim ama gecikmiş olmalı düzenli oluyordum hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Geçiken adetiniz için kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.