İlişkiden 8 gün sonra adet oldum 18 haziranda, daha sonrasında ikinci adet dönemime gelmeden kahverengi akıntım oldu ve iki gün sürdü.ikinci adetim de 12 gün ge

İlişkiden 8 gün sonra adet oldum 18 haziranda, daha sonrasında ikinci adet dönemime gelmeden kahverengi akıntım oldu ve iki gün sürdü.ikinci adetim de 12 gün gecikti, iki defa hcg yaptırdım sonuç negatif. Doktor ultrasonla da baktı hamilelik yok dedi, fakat hala adet olmadım. Hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Tekrar kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.