18 gün sonra beta yaptım negatif,

son adet tarihim 18 hazıran adetim bittince sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık cok az vajinama boşaldığını söyledi ben hisetmedim aradan 10-15 saniye sonra sildim ilişkden 18 gün sonra beta yaptım negatif,adet düzensizliğim var 21 gün sonra idrar yaptım negtif adetim 2 gün gecti hamile mi

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testinin doğru sonuç verebilmesi için adet tarihinizden bir hafta sonra yaptırmalısınız.