18 yaşındayım ve 5 ay önce evlendim eşimde bir bebek istiyor yaklaşık iki ay oldun çocuk için beraber oluyoruz?

18 yaşındayım ve 5 ay önce evlendim eşimde bir bebek istiyor yaklaşık iki ay oldun çocuk için beraber oluyoruz herşeyi yapıyoz ama hamile kalmadım şubat 3 te adet oluyordum mart 3 geldi geçti olmadım bugün ayın 15 şubattan öncede hep 14 veya 15 de oluyordum adetimi şimdi sizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminizde 1 haftalık gecikme olursa bir gebelik testi veya kan testi yaptırabilirsiniz.