19 yaşındayım sevgilimle ilişkiye girmek istiyoruz ama sevgilim 17 yaşında bunun yasalara haykırı olduğunu biliyorum?

merhaba ben 19 yaşındayım sevgilimle ilişkiye girmek istiyoruz ama sevgilim 17 yaşında bunun yasalara haykırı olduğunu biliyorum ama bunu yapmak istiyorum prevervatif kullanarak ilşkiye girsem prezervetif varken bile içine boşalsam sevgilm hamile kalır mı ? bide yarın öbür gün bir şey olsa sevglm beni şikayet etse onunla cinsel ilişkiye girdğim anlaşılırmı ? şimdiden teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Prezarvatif varken güvenli bir koruma sağlar, şikayet ederse sorun yaşayabilirsin.