Kız arkadaşımla korunmadan sadece sürtünerek içeri bir giriş olmadan bişiler yaşadık?

Sevgili hocam.Kız arkadaşımla korunmadan sadece sürtünerek içeri bir giriş olmadan bişiler yaşadık.Sonra ben wc'de boşaldım çok fazla temizlenmeden 30 dakika sonra tekrar sürtündük.Vajina yanaklarına sperm gelme ihtimali var.3 gün sonrada adet olması gerekti fakat 1 gün gecikti hala bekliyoruz.Hamile kalmış olabilir mi.?Çok zor durumdayız.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik çok düşük ihtimal ama 1 haftalık gecikme olursa bir test yapabilirsiniz.