2 ay önce depresyon ilaçı İXEL 25 mg kullanmaya başladım. 1 ay sonra çok fazla faydasını göremediğim için doktorum aynı ilaçın 50 mg sine başlattı

  2 ay önce depresyon ilaçı İXEL 25 mg kullanmaya başladım. 1 ay sonra çok fazla faydasını göremediğim için doktorum aynı ilaçın 50 mg sine başlattı yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. Son iki üç gündür telaş, iç ateş, sogul terleme gibi şikayetlerim var.

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda Tahlil.com olarak önerimiz bu tür ilaçları mutlak psikiatri uzmanı önerisiyle kullanmanız.Bu durumda eğer psikiatri uzmanına başvurduysanız tekrar muayeneye gidip size verdiği yan etkileri belirtiniz.