Eşimle ilk defa bu ay çocuk istediğimiz için deneme yaptık , tam yumurtlama ve doğurgan döneme denk getirdim

Merhaba, ben eşimle ilk defa bu ay çocuk istediğimiz için deneme yaptık , tam yumurtlama ve doğurgan döneme denk getirdim ve herşeyi olması gerektiği gibi oldu, midem bulanıyor akinti oluyor 12 gündür ama bugün karnında şiddetli bir sanciyla adet oldum

Tahlil.com Cevabı : Adet gören birinin hamile olma  olasılığı yoktur.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.Adet gören birinin  hamile olma ihtimali var mıdır?Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?