2 aydır adetlerim 2 haftada bir oluyor ve aynı zamanda kahverengi akıntım ve göğüslerimde sertlik,hassasiyet var?

merhaba, yaklaşık 2 aydır adetlerim 2 haftada bir oluyor ve aynı zamanda kahverengi akıntım ve göğüslerimde sertlik,hassasiyet var. smear testi yaptırdım ve testte; "yoğun iltihap,fiksasyon bozukluğu nedeni ile sınırlı değerlendirilmiştir" yazıyor. endoservikal hücre için, yok tanımı yapılmış ve class II yazıyor. yazılan diğer değerler ise negatif. ms hastası olduğum için iltihap sorunuyla karşılaşıyorum ancak bu durum beni biraz endişelendirdi.yorum yaparsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Endişe verici bir bulgu yok sonuçta yine de en doğru bilgiyi muayene bulgularınızla birlikde bir kadın doğum uzmanı verecektir.