2 sene önce sürtünme ile ilişki yaşarken bi aksilik oldu ve sadece uç kısım(2-3cm)girmiş bulundu.

2 sene önce sürtünme ile ilişki yaşarken bi aksilik oldu ve sadece uç kısım(2-3cm)girmiş bulundu.Adetim bitmiş denebilirdi.Olayın ardından kan ile birlikte bi zar geldi çamaşırıma ardından hiç ilşki yaşamadım kızlık zarı bozulmuş olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarınız hakkında net bilgi almak için jinekolojik muayene olmalısınız.Kadın doğum doktoruna başvurmalısınız cevapiçin.