2 aydır zerotanin ilacı kullanıyorum bunun için kan tahlili yaptırdım?

merhabalar..yaklaşık 2 aydır zerotanin ilacı kullanıyorum bunun için kan tahlili yaptırdım doktor sonuçların iyi dedi ama internette araştırdıgımda hastanedeki normal değerlerle burdakiler tutmuyor sizden ricam birde sizin bakmanız özellikle "kreatnin'e." teşekkürler..Üre : 23kreatanin : 0,4kolestrol : 152trigliserid : 80AST : 20ALT :17

Tahlil.com Cevabı : Problem yok sonuçlarda, normal