2 defa adet gordum adetim cok sancili gectigi icin 2 tane dorolex attim ve kanimda azalma oldu bundan 2 ay oncede surtunme yoluyla bir iliski yasadim bosalma so

Hocam mrb 2 defa adet gordum adetim cok sancili gectigi icin 2 tane dorolex attim ve kanimda azalma oldu bundan 2 ay oncede surtunme yoluyla bir iliski yasadim bosalma soz konusu degil bu ay adetimin olmasina 10 gun var karnimda sertlik var hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminizde kullanılan ağrı kesiciler bazen adetin yoğunluğunu, süresini etkiler.Yaşadığınız ilşikide hamile kalma olasılığınız olamaz. Karnınızdaki sertlik için kadın doğum doktoruna görünmenizde fayda var.