Arkadaşım 2 hafta önce erkek arkadaşı ile sürtünme yolu ile ilişkiye girdi ama içe boşalma olmamış .Hamile olma olasılığı var mı ?

 Arkadaşım 2 hafta önce erkek arkadaşı ile sürtünme yolu ile ilişkiye girdi ama içe boşalma olmamış daha sonra tekrar denemişler ve arkadaşım korktuğu için geri çekilmiş 36 saat içinde ertesi gün hapı almış ama daha hala hamile olmaktan korkuyor sizce hamile olma olasılığı var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla gebelik oluşması düşük bir ihtimaldir.Ertesi gün hapı kullanmış olmanız da bu ihtimali daha da düşürmektedir.Ertesi gün hapı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.