adet gunumun ilk günü ilişkiye girer yeni adet oluyodum , erkek arkadaşım prezervatif kullandı , o boşaldiktan sonra ilişkiyi bitirtik toplam 5 veya 10 dklik bi

3 saat önce erkek arkadasimla an*l yoldan ilişkiye girdik ve bugün adet gunumun ilk günü ilişkiye girer yeni adet oluyodum , erkek arkadaşım prezervatif kullandı , o boşaldiktan sonra ilişkiyi bitirtik toplam 5 veya 10 dklik bi ilişki oldu lavaboya gittim temizlemek için an*l bolgemden bi sıvı aktığını gordum bu sıvının döl olma olasılığı varmı prezervatiften taşarak ? Vajinama kayıp kaymadigini bilmiyorum hamile kalma olasılığım varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gününde girilen ilişkilerde hamile kalınmaz.