2 gün önce faranjit başlangıcı teşhisi konuldu sonuçlarımı yorumlar mısınız..

Merhaba, 2 gün önce faranjit başlangıcı teşhisi konuldu. Aynı gün ö.den sonra gövdemde kaşıntıyla birlikte kızarıklar başladı. ertesi gün tekrar gittim ve kızıl teşhisi konuldu. yüksek çıkan tahlil sonucumu yazıyorum. Teşekkürler. WBC: 10,7- GRA: 8,1 -- STREP A: Negatif CRP:24

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir problem görünmüyor..