hocam babam 55 yaşında ve bazı değerleri normalin üstünde bazıları altında , kanser olabilir mi?

hocam babam 55 yaşında ve bazı değerleri normalin üstünde bazıları altında CRP 15.9 NORMAL DEĞERDEN YÜKSEK LÖKOSİT 17.5 NRML DĞRDN YKSK MCH 33.1 NRML DĞRDN YÜKSK LENFOSİT% 10.6 NORMAL DEĞERDEN DÜŞÜK NÖTROFİL# 14.4 NRML DĞRDN YKSK NÖTROFİL% 82.5 NRML DĞRDN YÜKSK SİGARA KULLANIYOR KANSER OLABİLR Mİ

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlarla kanser olup olmadığı söylenemez, öncelikle enfeksiyon araştırması yapılmalıdır..