Nişanlımla adetimden 1hafta sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.üzerimizde kıyafet yoktu.korunmadıkta bakireyim ama biraz girmesine izin verdim birden çıkıp

Nişanlımla adetimden 1hafta sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.üzerimizde kıyafet yoktu.korunmadıkta bakireyim ama biraz girmesine izin verdim birden çıkıp dışarı boşaldı.2 gün oldu daha fakat yumurtalıklarımda şişkinlik hissediyorum.hamile miyim??

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar,Hamilelik spermlerin vajina duvarına yapışması ile mümkün olabilmektedir. Bahsettiğiniz şekilde hamile kalmanız olası gözükmemektedir. Hissettiğiniz şişlik farklı bir nedene bağlı olabilir. Daha fazla bilgi için;http://tahlil.com/surtunerek-cinsel-iliski-nedir-hamile-kalinir-mi