2 yildir ishalim gunde 2 kez yada 3 kez tuvalete cikiyorum kivami hep mukuslu gibi yada ishale yakin. Surekli halsizlik var ozellikle sabahlari, istahsizlik var

Yaklasik 2 yildir ishalim gunde 2 kez yada 3 kez tuvalete cikiyorum kivami hep mukuslu gibi yada ishale yakin. Surekli halsizlik var ozellikle sabahlari, istahsizlik var ozellikle sabahlari. Kan testinde baska maddelere bakarlar korkusuyla gitmedim sizce ne yapmaliyim

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda mutlaka muayene olmalısınız.Tercihen öncelikle enfeksiyon hastalıkları ve/veya gastroenteroloji uzmanına başvurun.İlave tahliller de isteyeceklerdir.