13 gündür adetim sürüyor.Hangi doktora gitmeliyim?

13 gündür süren adetim var kadın doğum doktoruna gittim herşey normal dedi doğum kontrol hapı kullanıyorum hala bitmedi adetim endişeleniyorum sizce hangi doktora gitmeliyim ?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz durum olağan değil, yine bir kadın doğum uzmanına gidin. Bazı tahlillerin yapılması gerekebilir.